Historie

Auto moto areál v Ředhošti má dlouholetou tradici. Především v podvědomí motoristických příznivců a pamětníků je znám z počátku osmdesátých let dvacátého století jako areál autokrosový. V této době zde bylo pořádáno mnoho kvalitních závodů a mistrovství. Ředhošťská dráha neodmyslitelně patří k prvním tratím na kterých se autokros začal jezdit.

V letech 1995 - 1996 byla závodní trať přebudována. Od té doby jsou zde pořádány závody a sportovní podniky v motokrosových disciplínách, především v sidecarcrossu a čtyřkolkách, od amatérských závodů, mistrovství České republiky až po mistrovství Evropy. Do dnešní doby se v Ředhošti uskutečnilo nespočetně závodů. Např. Mistrovství Evropy I.M.B.A. se podařilo úspěšně uskutečnit deset ročníků v řadě.

O tuto neméně úspěšnou dobu provozu areálu se stará Automotoklub Evaň který je od roku 1996 správcem. Ve spojení s Obecním úřadem Mšené Lázně, jeho pochopením a podpoře jsme dosáhli již shora zmíněných výsledků.

Tréninkové dny

úterý 9:00 - 18:00
čtvrtek 9:00 - 18:00
sobota 9:00 - 18:00

Vždy nahlašte své trénovaní správci areálu.

18.09.2018

Aktuálně:

Final OffROAD Maraton Ředhošť

Zdravím všechny fanoušky a příznivce motoristických sportů, 10. litstopadu začíná Final OffROAD Maraton. Přijďte so podívat na závěrečnou akci tohoto roku.

více informací...

01.05.2018

Trénink zdarma!

Akce letošního roku

Za tři placené tréninky dostanete jeden zdarma!

více informací...
Copyright © Auto moto areál Ředhošť 2010. Všechna práva vyhrazena.
Powered by Picabo Webadmin 2010.